Vinný list

Bílá vína - rozlévaná

Pinot GrigioIGT Veneto Itálie0,25 l50 Kč
TramínČR0,25 l45 Kč

Červená vína - rozlévaná

Modrý portugalČR0,25 l45 Kč
Veneto RossoIGT Veneto Itálie0,25 l50 Kč

Italská vína - rozlévaná

Lambrusco bílé, červenéItálie0,25 l55 Kč

Šumivá vína

Bohemia SektDemi sec0,75 l260 Kč
Bohemia SektBrut0,75 l270 Kč
Bohemia Sekt nealkoDemi sec0,75 l250 Kč
Prosecco Frizzante 0,75 l280 Kč

Bílé víno

Tramín červený pozdní sběr (suché)NOvé vinařství, Drnholec0,75 l360 Kč
Víno intenzivně zlatožluté barvy. Vůně je bohatá, omamující s tóny čajové růže, skořice a květů pomeranče. Typické aroma i chuť jsou podpořeny harmonií mezi cukrem a kyselinkou. Chuť je podbarvena sladce medovými tóny rozinek.
Veltlínské zelené (suché)Vinné sklepy Valtice0,75 l185 Kč
Jemné víno s ovocnou vůní, žlutozelenou barvou a svěží kyselinkou. Má lahodnou kořenitě mandlovou chuť. Doporučujeme podávat k zeleninovým salátům, sýrům, ale i k smaženým pokrmům.
Rulandské šedé (suché)Vinařství sedlák, V. Bílovice0,75 l260 Kč
Víno jantarově žluté barvy s vůní zralých hrušek a sena, v chuti jemné tóny pražených mandlí. Šťavnaté, suché, vytrvalé. Vhodné k paštikám, drůbežím a krůtím galantinám, pečenému masu, k vepřovému, k drůbeži, ke králíku.
Rulandské bílé výběr z hroznů (polosuché)Vinařství Novosedly0,75 l280 Kč
Vyšší, žlutavá barva se zatím zelenkavými reflexy a vyšší viskozitou. Intenzivnější aroma připomínají hrušky williams, přezrálý ananas, v pozadí tóny plástve medu a sladkého koření. Bohatá a intenzivní chuť se šťavnatým tělem a příjemným zbytkovým cukrem plně odráží charakter vůně a v delší dochuti najdeme tóny exotické marmelády.
Chardonnay - pozdní sběr (suché)Balgovo malé vinařství Tvrdonice0,75 l340 Kč
Ve vůni dominuje citrusové ovoce, ale i připečené hrozny až hrozinky s medově kořenitým podtónem. Chuť je velmi bohatá, obsažná, má vyvážený cukr s kyselinkou s dochuť po medové plástvi.
Pálava - pozdní sběr (polosladké)Harmonia Vini Selection0,75 l290 Kč
Nádherný buket přezrálých hroznů spolu s několika gramy zbytkového cukru dodávají vínu jemnost a eleganci.
Pinot Grigio Icasteli (suché)Veneto Itálie0,75 l240 Kč
Víno má žlutou barvu se zelenkavými odlesky, voní po zralém jablku a květinách, chuť je suchá, harmonická, v závěru po mandlích. Hodí se k mořským předkrmům, těstovinám s mořskými plody, gilovaným rybám nebo jako aperitiv.

Růžové víno

Frankovka rosé (polosuché)Vinařství sedlák, V. Bílovice0,75 l250 Kč
Vůně lesních plodů je v harmonii s chutí po malinách a lesních jahodách. Velmi vhodné na letní osvěžení a v kombinaci se skopovým masem.

Červené víno

Cabernet Moravia (suché)Vinařství sedlák, V. Bílovice0,75 l240 Kč
Bohaté víno tmavě rubínové barvy, aromatické, až ohnivé, s typickou odrůdovou chutí připomínající černý rybíz. Vznešenost vyzrálého vína si zaslouží podávat jej k vybraným pokrmům z tmavého masa a zvěřiny, je velmi vhodné k tvrdým sýrům
Frankovka pozdní sběr (suché)Moravíno Valtice0,75 l290 Kč
Víno je tmavé jantarové barvy s vůní planých třešní a švestkového kompotu. V chuti se projevuje i příjemná kořenitost zastoupena bílým a červeným pepřem a skořicovými tóny. Víno působí velmi vyrovnaným a hřejivým dojmem.
Primitivo de Falco (suché)Puglia Itálie0,75 l260 Kč
Víno je tmavé červené barvy s fialovými odstíny. Intenzivní aroma černého bobulovitého ovoce s jemnými květinovými tóny. Chuť je plná, dlouhá a sametová.

© 2013 Baileys Tachov - restaurace a pizzerie, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem Baileys Tachov - restaurace a pizzerie, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: info@baileys.com nebo telefonu: +420 603 469 584