Vinný list

Šumivá vína

Bohemia SektDemi sec0,75l250 Kč
Bohemia SektBrut0,75l260 Kč
Vini Tonon Prosecco FrizzanteDoc Villa Cornaro0,75l250 Kč

Bílá vína - rozlévaná

Veltlínské zelenéBunža Bzenec0,25 l45 Kč
TramínBunža Bzenec0,25 l45 Kč
Cahrdonay La CantinaIGT Itálie0,25 l50 Kč

Červená vína - rozlévaná

Modrý portugalBunža Bzenec0,25 l45 Kč
Cabernet francItálie0,25 l45 Kč
Merlot La CantinaItálie0,25 l50 Kč
LambruskoItálie0,25 l55 Kč

Bílé víno jakostní

Veltlínské zelené (suché)Vinné sklepy Valtice0,75 l165 Kč
Jemné víno s ovocnou vůní, žlutozelenou barvou a svěží kyselinkou. Má lahodnou kořenitě mandlovou chuť. Doporučujeme podávat k zeleninovým salátům, sýrům, ale i k smaženým pokrmům.
Tramín červený (suché)NOvé vinařství, Drnholec0,75 l250 Kč
Víno intenzivně zlatožluté barvy. Vůně je bohatá, omamující s tóny čajové růže, skořice a květů pomeranče. Typické aroma i chuť jsou podpořeny harmonií mezi cukrem a kyselinkou. Chuť je podbarvena sladce medovými tóny rozinek.

Bílé víno zemské

Rulandské šedé (suché)Vinařství sedlák, V. Bílovice0,75 l230 Kč
Víno jantarově žluté barvy s vůní zralých hrušek a sena, v chuti jemné tóny pražených mandlí. Šťavnaté, suché, vytrvalé. Vhodné k paštikám, drůbežím a krůtím galantinám, pečenému masu, k vepřovému, k drůbeži, ke králíku.

Bílé víno přívlastkové

Chardonnay - pozdní sběr (suché)Balgovo malé vinařství Tvrdonice0,75 l290 Kč
Ve vůni dominuje citrusové ovoce, ale i připečené hrozny až hrozinky s medově kořenitým podtónem. Chuť je velmi bohatá, obsažná, má vyvážený cukr s kyselinkou s dochuť po medové plástvi.
Pálava - pozdní sběr (polosuché)Harmonia Vini Selection0,75 l280 Kč
Nádherný buket přezrálých hroznů spolu s několika gramy zbytkového cukru dodávají vínu jemnost a eleganci.
Pinot Grigio Icasteli (suché)Veneto0,75 l240 Kč
Víno má žlutou barvu se zelenkavými odlesky, voní po zralém jablku a květinách, chuť je suchá, harmonická, v závěru po mandlích. Hodí se k mořským předkrmům, těstovinám s mořskými plody, gilovaným rybám nebo jako aperitiv.

Růžové víno zemské

Frankovka rosé (polosuché)Vinařství sedlák, V. Bílovice0,75 l240 Kč
Vůně lesních plodů je v harmonii s chutí po malinách a lesních jahodách. Velmi vhodné na letní osvěžení a v kombinaci se skopovým masem.

Červené víno zemské

Cabernet Moravia (suché)Vinařství sedlák, V. Bílovice0,75 l240 Kč
Bohaté víno tmavě rubínové barvy, aromatické, až ohnivé, s typickou odrůdovou chutí připomínající černý rybíz. Vznešenost vyzrálého vína si zaslouží podávat jej k vybraným pokrmům z tmavého masa a zvěřiny, je velmi vhodné k tvrdým sýrům

Červené víno přívlastkové

Frankovka pozdní sběr (suché)Moravíno Valtice0,75 l290 Kč
Víno je tmavé jantarové barvy s vůní planých třešní a švestkového kompotu. V chuti se projevuje i příjemná kořenitost zastoupena bílým a červeným pepřem a skořicovými tóny. Víno působí velmi vyrovnaným a hřejivým dojmem.

Italské víno

Primitivo de Falco (suché)Puglia0,75 l260 Kč
Víno je tmavé červené barvy s fialovými odstíny. Intenzivní aroma černého bobulovitého ovoce s jemnými květinovými tóny. Chuť je plná, dlouhá a sametová.

© 2013 Baileys Tachov - restaurace a pizzerie, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem Baileys Tachov - restaurace a pizzerie, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: info@baileys.com nebo telefonu: +420 603 469 584